TESCOMA pachnie! Powąchaj…

Data publikacji 6.12.2018

Zamień swój dom w oazę spokoju i wypełnij go orzeźwiającymi zapachami. Odświeżacze powietrza, saszetki zapachowe, świece i zapachy w sprayu lub olejki do naszych designerskich kominków zawierają wyłącznie naturalne esencje. Połączenie aromatów cytrusów, kwiatów i przypraw wprowadza przyjemną atmosferę, pobudza dobry nastrój i niweluje skutki codziennego stresu.

Ultradźwiękowa aromalampa

Uległeś woni olejków zapachowych FANCY HOME? Uczyń cenne chwile odpoczynku jeszcze piękniejszymi dzięki koloroterapii, którą razem z delikatnym zapachem w postaci zimnej pary, zapewni Ultradźwiękowa aromalampa FANCY HOME. Dodaj odrobinę czystej wody oraz parę kropli olejku zapachowego i zrelaksuj się… „Różana” aromalampa zachwyci 7 magicznymi kolorami.

Odświeżacze powietrza we flakonach

Chyba każdy zna to uczucie, kiedy wracając do domu po ciężkim dniu otwiera drzwi wzdychając „Ach, zapach domu!” Dzięki odświeżaczom powietrza od TESCOMY Twój dom może pachnieć dokładnie tak, jak sobie zażyczysz. 8 starannie dobranych zapachów wprowadzi przyjemną atmosferę, a dzięki wysokiej zawartości naturalnych esencji wypełni pomieszczenie zapachem na 4 do nawet 5 tygodni. Wkłady zamienne do odświeżaczy oraz ratanowe patyczki można zakupić oddzielnie. Zapachy FANCY HOME są dostępne także w formie saszetek idealnych do szafy, szuflady lub do samochodu.

Świece zapachowe

Trawa cytrynowa, egzotyczne przyprawy lub zapach francuskiej Prowansji… Dekoracyjne świece FANCY HOME wykonaliśmy z naturalnych esencji zapachowych i czystej parafiny, które uzupełniliśmy o bawełniany knot. Ich zapach jest naturalny i długotrwały, czas palenia mniejszej świecy wynosi około 40 godzin, a większej aż do 80 godzin. Dodatkowo zamknęliśmy je w słoiczkach z żaroodpornego szkła z bardzo szczelnym wieczkiem.

Aromalampy i olejki zapachowe

Wybierz jedną z naszych pięknych, wyjątkowych i innowacyjnych aromalamp i korzystaj z rozświetlonej atmosfery wypełnionej naturalnymi zapachami. Esencjonalne olejki zapachowe dobieraj w zależności od samopoczucia i nie zapomnij o wysokiej jakości świeczkach typu tealight.

Odświeżacze powietrza i domowych tekstyliów

Chcesz, aby Twój dom pachniał orzeźwiającym oceanem, wiosennym ogrodem, zniewalającymi kwiatami arganowymi lub kwitnącą wisterią? Wystarczy rozpylić naturalne spraye zapachowe bez niepożądanych substancji syntetycznych na firanki, zasłony lub po prostu w powietrzu i cieszyć się długotrwałym zapachem, stworzonym przez naturę samą w sobie.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się