Posmakuj Meksyku

 

Państwo pełne kolorów, smaków i zapachów, wypełnione zapierającą dech w piersiach przyrodą i stojące na barwnej historii - taki jest Meksyk, a oficjalnie Meksykańskie Stany Zjednoczone. Swoją różnorodność udowadnia już faktem, że składa się z 31 stanów oraz, że oprócz najbardziej rozpowszechnionego języka hiszpańskiego, mówi się tu ponad 60 innymi, pierwotnie autochtonicznymi językami Ameryk. O słynnych czasach Majów i Azteków do dziś przypominają wspaniałe świątynie i wielopoziomowe piramidy, najsławniejsze miejsce Chichen Itzá z powodu swojej wyjątkowości zostało zaliczone do nowych 7 cudów świata w 2007 roku. Co i jak gotuje się w tym kraju?

 

 

Chilli con carne w jednym garnku PRESIDENT Stone

Podstawę tego słynnego meksykańskiego dania możesz podsmażyć bezpośrednio w garnku bez ryzyka przypalenia. Garnki PRESIDENT Stone zostały wyposażone w powłokę, którą posiadają te najlepsze patelnie.

 

WYBIERZ GARNEK LUB CAŁY KOMPLET

 

 

Możesz je zaserwować na rustykalnych talerzach SIENA

Ręczne wykonanie nowych ceramicznych naczyń SIENA dodaje każdemu talerzowi wyjątkowości. Unikatowy charakter glazurowanej powierzchni sprawia, że odcienie kolorystyczne poszczególnych talerzy delikatnie się od siebie różnią. Każdy talerz z linii SIENA jest więc oryginalny.

 

ZŁÓŻ ZESTAW

 

Co jeszcze może się przydać?

 

 

Dostępny w magazynie
25,90 zł (brutto)
Dostępny w magazynie
239,00 zł (brutto)
Dostępny w magazynie

 

Akcesoria do doskonałego porcjowania żywności

 

 

Wyjątkowo ostre noże, które świetnie leżą w dłoni

Noże GrandCHEF umożliwiają uzyskanie prawdziwie profesjonalnego efektu także amatorskim kucharzom. Dlatego rękojeści i ostrza są połączone gładko i bez nierówności, przejście między nimi jest płynne. Dzięki temu możesz dostosować chwyt nie tylko do krojonej żywności, ale także do sposobu krojenia. Możesz je więc trzymać KLASYCZNIE za rękojeść lub PROFESJONALNIE, czyli w miejscu przejścia między rękojeścią a ostrzem.

 

WYBIERZ RODZAJ

 

 

Młynek do doskonale zmielonego mięsa i innych składników

 

Maszynka HANDY jest przeznaczona nie tylko do mielenia mięsa, ale także innych składników, które potrzebujemy przerobić poprzez drobne lub grube mielenie. Oprócz mięsa poradzi sobie też z czerstwym pieczywem, podrobami, twardymi serami typu parmezan, orzechami włoskimi, pomidorami czy cebulą. Docenisz go także, jeśli w Twoim domu brakuje przecieraka czy rozdrabniacza.

 

WYPRÓBUJ

 

Do mięsa na wszystkie sposoby - grill

 

 

Do burgerów, steków, szaszłyków, panini i zapiekanych tortilli

Grill kontaktowy PRESIDENT rozgrzewa się w mgnieniu oka i jest gotowy do grillowania czegokolwiek, na co masz ochotę i gdziekolwiek w zasięgu prądu elektryczngo. Potrafi nie tylko jednocześnie opiekać z dwóch stron, ale poradzi sobie także z klasycznym grillowaniem „barbecue“  - wystarczy, że całkowicie go rozłożysz i wykorzystasz podwójną powierzchnię grillującą. Następnie możesz wyjąć płyty i wygodnie je umyć.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Mogą Cię zainteresować:

 

 

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
239,00 zł (brutto)
Dostępny w magazynie
Darmowa dostawa
879,00 zł (brutto)

 

Słodki Meksyk...

 

 

Przepis na deser Tres Leches nie obejdzie się bez naczynia do zapiekania.

W Twojej kuchni nie powinno zabraknąć naczyń do zapiekania i serwowania. Zerknij na nasze, które produkujemy z różnych materiałów, w rozmaitych wielkościach i ponadczasowym designie.

 

ZOBACZ

 

 

Obejrzyj także:

 

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
109,00 zł (brutto)

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się