Nie marznij i weź ze sobą w drogę gorące napoje w idealnym termosie

Data publikacji 18.1.2021

Dobra herbata, aromatyczna kawa, poncz lub grog to niezawodnie rozgrzewające napoje. W dwuwarstwowych termosach ze stali nierdzewnej na dłużej pozostaną ciepłe, nawet w mroźne, śnieżne dni. Termos jest przydatny także latem, kiedy chcemy utrzymać niską temperaturę orzeźwiających napojów, np. mrożonej herbaty. W Twoim domu nie może więc zabraknąć wysokiej jakości termosu. Zastanawiasz się jaki będzie dla Ciebie najlepszy? Na dobry początek pomyśl, kiedy będziesz go używać.

 

Po prostu na zewnątrz :-)

 

Zacznijmy od naszego najbardziej uniwersalnego nierdzewnego termosu idealnego w podróży, jak i podczas uprawiania sportów CONSTANT 0,5 l. Jest dwuwarstwowy i próżniowy, bezpiecznie przechowasz w nim gorące lub zimne napoje przez okres kilku godzin. 

Eleganckie i szczelne nierdzewne zamknięcie zostało przymocowane do termosu za pomocą solidnej, elastycznej pętelki. Dlatego nierdzewne zamknięcie pozostaje podczas nalewania połączone z termosem i nie zgubi się.

 

Do biegów narciarskich lub górskich wędrówek

Termosy sportowe są przeznaczone głównie dla miłośników aktywnego trybu życia. Naszą propozycją jest otwierany jednym przyciskiem termos sportowy o pojemności 0,3 i 0,5l z dodatkowym zabezpieczeniem, zapobiegającym przypadkowemu otwarciu podczas uprawiania sportów i podróżowania. Oba typy termosów sportowych są odpowiednie dla turystów, podróżników, krótko mówiąc dla osób aktywnych w zimie i w lecie.

Termos sportowy z zamknięciem CONSTANT

Na wycieczkę i na kulig

Termosy z kubkiem z optymalnie uformowanym uszkiem docenisz podczas rodzinnych wycieczek. Wygodne otwieranie jednym przyciskiem pozwoli Ci szybko cieszyć się rozgrzewającym napojem. Termosy oferujemy w czterech rozmiarach od 0,3 do 1 litra.

Do kibicowania skoczkom narciarskim

Chcesz mieć w domu gorący napój zawsze pod ręką? Przyda Ci się termos z korkiem dozującym o pojemności 1,2 litra. Zamknięcie z dozownikiem (w odróżnieniu do odkręcanego) zapewni wygodę podczas nalewania gorących i zimnych napojów bez zbędnych strat ciepła.

 

Termosy z kubkiem CONSTANT 0,3 – 1 l

Termos z korkiem dozującym CONSTANT 1,2 l

Na drogę do pracy i do samochodu

Kubek termiczny z obrotową rękojeścią dla prawo- i leworęcznych oraz bardzo szczelnym zamknięciem jest doskonałym towarzyszem podczas podróży samochodem lub komunikacją publiczną. Pojemność 0,4 litra jest w sam raz na ulubione „coffee to go!”

Korpusy dwuwarstwowe termosów CONSTANT są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, wieczka i rękojeści z wytrzymałego plastiku, wszystkie termosy posiadają silikonowe uszczelki. Termosy są wyjątkowo wytrzymałe, nie ulegną uszkodzeniu podczas zwykłego użytkowania. Napoje i żywność przechowywane w termosach utrzymają wysoką lub niską temperaturę nawet kilka godzin.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty

94,90 zł (brutto)
Promocja Video
69,90 zł (brutto)
-26 %
77,90 zł (brutto)
Promocja Video
59,90 zł (brutto)
-23 %
89,90 zł (brutto)
Promocja Video
69,90 zł (brutto)
-22 %
109,00 zł (brutto)
Promocja Video
84,90 zł (brutto)
-22 %
119,00 zł (brutto)
Promocja Video
89,90 zł (brutto)
-24 %
106,00 zł (brutto)
Promocja Video
79,90 zł (brutto)
-24 %