Moka kawiarka – jak przygotowywać tradycyjną włoską kawę

Data publikacji 31.8.2020

Uważasz, że dobrą kawę można przygotować jedynie w drogim ekspresie ciśnieniowym? Koniecznie spróbuj kawy z tradycyjnej, stalowej kawiarki lub perkolatora.O tym, że z ich pomocą przygotujesz finezyjną kawę, świadczy fakt, że w każdym włoskim domu znajdziesz kultowe kawiarki moka do przyrządzania charakterystycznej, mocnej kawy zaskakującej smakiem i aromatem.

Jak działa moka kawiarka?

Moka kawiarka działa na zasadzie wyporu, gdy efektem fontannowym kawa przenika przez zasobnik do pojemniczka zbiorczego. W rezultacie smak kawy jest bardzo podobny do kawy z ekspresu. Jednak w przeciwieństwie do elektrycznego ekspresu do kawy, kawiarka jest mała, kompaktowa, łatwa w utrzymaniu i bardzo tania.

Tradycyjne i nowoczesne moka kawiarki na indukcję

Wygląd naszych kawiarek PALOMAbazuje na oryginalnym, kultowym designie kawiarki MOKA Express z 1933 roku.

Aluminiowa kawiarka nie pasuje do Twojej nowoczesnej kuchni? To nie problem w ofercie posiadamy moka kawiarkę ze stali nierdzewnej – elegancką MONTE CARLO odpowiednią także na indukcję.

Aluminium ma jednak ważną właściwość - doskonale wchłania piękny aromat kawy i tworzy na powierzchni pożądaną patynę, która nadaje kawie wyjątkowy smak.

 

Stalowa moka kawiarka MONTE CARLO w przeciwieństwie do „aluminiowej” PALOMY dzięki zewnętrznemu wykończeniu na wysoki połysk będzie idealna do każdej nowoczesnej kuchni. Natomiast wewnątrz kawiarki znajduje się matowa powierzchnia, która ułatwi utrzymanie kawiarki w czystości i zapewni jej długotrwały, doskonały wygląd.

 

Wybierz swoją kawiarkę i przygotuj finezyjną kawę zawsze gdy masz na nią ochotę.

 

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty

Video
149,00 zł (brutto)
Video
74,90 zł (brutto)
Video
86,90 zł (brutto)
Video
99,90 zł (brutto)
Video
129,00 zł (brutto)
Video
169,00 zł (brutto)
Video
149,00 zł (brutto)