ZDROWE POJEMNIKI do zamrażarki!

Data publikacji 17.6.2014

Potrzebujesz zamrozić owoce, warzywa lub mięso? Ale obawiasz się, jak długoterminowe przechowywanie w zamrażarce wpłynie na ich jakość? Rozumiemy Twoje obawy i dlatego wymyśliliśmy i wyprodukowaliśmy ZDROWE pojemniki do zamrażarki.


Wyprodukowane dla zdrowia 


Woreczki do mrożenia lub wszelakie pojemniki- wszystko co masz po ręką. Właśnie tak najczęściej wygląda mrożenie owoców, warzyw, a nawet mięsa w naszych domach. Mrożenie produktów, wysokiej jakości, które z chęcią zjedlibyśmy z tym samym smakiem i zapachem po wyjęciu z zamrażarki, umożliwiają zdrowe pojemniki do zamrażarki PURITY. Trio pojemników z wieczkiem o trzech różnych pojemnościach umożliwi higieniczne przechowywanie produktów, nie tylko w zamrażarce, ale również w lodówce.
 
purity_zdrave_dozy_do_mraznicky.jpg
Do produkcji tych wyjątkowych pojemników był użyty wysokiej jakości materiał stosowany w medycynie i farmacji. Czy się wyróżnia? Po pierwsze jest całkowicie neutralny, w żaden sposób nie wpływa na jakość produktów, nawet przy ich długim przechowywaniu oraz posiada certyfikat do użytku w medycynie i farmacji. Dodatkowo jest permanentnie elastyczny, nie kruszeje, nie twardnieje nawet przy stale niskich temperaturach- i właśnie dlatego pojemniki PURITY są idealne do długoterminowego przechowywania produktów w zamrażarce.
 

Elastyczny, wygodnie się przechowuje w skrócie doskonały


Częścią każdego pojemnika jest elastyczne wieczko, które jest doskonale szczelne, a jego zdejmowanie i zakładanie jest wyjątkowo łatwe nawet po bezpośrednim wyjęciu z zamrażarki.
purity_zdrave_dozy_pruzne_vicko.jpg
Wieczka są w trzech różnych kolorach umożliwiających rozróżnienie przechowywanych potraw- zielone do owoców, warzyw lub ziół, czerwone do mięsa i białe według potrzeby. Pojemniki i wieczka można przechowywać włożone jeden w drugi, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca. Zamknięte pojemniki można układać jeden na drugim oszczędzając w ten sposób miejsce w zamrażarce i lodówce.
 
purity_zdrave_dozy_rybiz_mraznicka_plast
Zdrowe pojemniki do zamrażarki PURITY są odpowiednie do zamrażarki, lodówki, mikrofalówki i można je myć w zmywarce. 

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się