Weekend z TESCOMĄ!

Data publikacji 19.3.2020

Zakupowe szaleństwo w wiosenne dni! Od 19.03 do 22.03 w markowym sklepie internetowym Tescoma wszystkie produkty kupisz minimum 20% TANIEJ!

Na co skusisz się tym razem?

Może zrobisz w domu porządek przy pomocy naszych nowości? Zobacz, co ma do zaoferowania linia FANCY HOME: pokrowce na sukienki, pokrowce na garnitury, pudełka na odzież, oraz pokrowce na kołdry lub pościel pomogą Ci utrzymać idealny porządek w szafie oraz pod łóżkiem. Zerknij także na produkty, które pozwolą Ci zaoszczędzić miejsce w kuchni: Organizer na plastikowe wieczka FlexiSPACE, Organizer na patelnie FlexiSPACE oraz ich przedłużacze, a także wkładki do pojemników FlexiSPACE. W jednym z pojemników możesz umieścić wyjątkową nowość – Dozownik folii FlexiSPACE, dzięki któremu łatwo chwycisz, rozwiniesz i oderwiesz folię spożywczą lub aluminiową. A na sam koniec hit, który ułatwi Ci przygotowywanie codziennych posiłków Zupowar z mikserem PRESIDENT!


 

* Minimalna kwota zakupów do uzyskania rabatu wynosi 50 zł. Promocje nie łączą się, nie dotyczy produktów przecenionych.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się