Suszenie nie musi być męczarnią - naucz się suszyć z łatwością

Data publikacji 29.9.2021

Uwielbiasz suszone grzyby w polskich zupach, sosach, do pieczonego mięsa lub jako przyprawę? A może jesteś fanem suszonych jabłek, pomidorów, ziół czy beef jerky? W takim razie mamy dla Ciebie garść sprytnych pomysłów, a także wspaniałą suszarkę. A właściwie dwie :-)

 

Suszarka elektryczna z dużą powierzchnią suszenia

Bez problemu ususzysz w niej nie tylko owoce, warzywa i grzyby, ale także zioła i mięso. A dlaczego właściwie powinieneś spóbować tego sposobu konserwacji żywności? Suszenie gorącym powietrzem zachowuje w żywności wysoką ilość witamin oraz cennych substancji odżywczych, a trwałość suszonych składników jest kilkukrotnie wyższa niż ta świeżej żywności. Temperaturę suszenia możesz ustawić w zakresie od 40 do 70 °C, a czas suszenia od 1 do 48 godzin. W opakowaniu znajdziesz instrukcję dotyczącą tego, co i jak długo suszyć ;-)

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SUSZARCE

 

 

Zestaw do suszenia TESCOMA DELLA CASA z 3 sitami

Jeśli nie chcesz inwestować zbyt dużych pieniędzy w suszenie, idealnym gadżetem dla Ciebie będzie zestaw do suszenia, który składa się z trzech oddzielnych sit umieszczonych na sobie za pomoą nóżek, które idealnie się do siebie dopasowują. Aby szybciej suszyć, możesz umieścić zestaw w piekarniku rozgrzanym maksymalnie do 70 stopni, aby suszyć powoli możesz ustawić go w jakimkolwiek dobrze wentylowanym miejscu. Zestaw jest stabilny podczas przenoszenia i podczas ustawiania w piekarniku, a ponieważ nóżki można składać, po użyciu jest naprawdę łatwy w przechowywaniu. Jest odpowiedni do używania w piekarniku z termoobiegiem i elektrycznym.

KUP

 

Co jeszcze przyda Ci się podczas suszenia?

 

 

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie

Jak najłatwiej poporcjować składniki do suszenia?

 

 

Gadżet, dzięki któremu krojenie Cię nie zaskoczy ;-)

Obierak i krajalnicę (nie tylko) do jabłek docenisz szczególnie podczas przygotowywania większej ilości cienkich plasterków jabłka ze skórką do suszenia, cienkich plasterków bez skórki do ciast, sałatek owocowych oraz całych obranych jabłek do kompotu oraz przekąsek dla dzieci.

Łatwo, szybko i bez wysiłku obierzesz z nim jabłka, jednocześnie pokroisz je na równe plasterki i pozbawisz gniazd. Dociskający nóż do obierania można regulować dla poszczególnych odmian jabłek z różną grubością skóki. Aby ułatwić przymocowywanie, obierak posiada wysokiej jakości efektywną przyssawkę.

 

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Co jeszcze może Ci się przydać:

 

 

Deska do krojenia, która zachwyca

Odkryj wyróżnioną światowymi nagrodami za design deskę do krojenia VITAMINO z szeregiem funkcjonalnych cech. Jest praktyczna, higieniczna i stylowa! Przede wszystkim, została wykonana z wysoce wytrzymałego tworzywa sztucznego ze specjalnym antybakteryjnym wykończeniem. Ta chroni przed namnażaniem się bakterii i wytwarza doskonale higieniczne środowisko dla żywności. Dzięki temu owoce, warzywa i inne składniki utrzymają dzięki temu świeży wygląd i naturalnny smak, a przede wszystkim - bakterie na ich powierzchni nie będą miały szansy zagrozić Twojemu zdrowiu. A to i tak nie wszystko!

 

ZOBACZ, CO POTRAFI

 

To może Cię zainteresować:

 

 

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
Promocja Video
219,00 zł (brutto)
159,00 zł (brutto)
-27 %
Zakup
Dostępny w magazynie

Jeśli ususzyłeś już jabłka i beef jerky, w czym będziesz je przechowywać?

 

 

Gdzie je schować? Do pięknych pojemników!

Najlepiej takich wykonanych ze szkła borosilikatowego, odpowiedniego do mycia w zmywarce, z zamknięciem z wysokiej jakości bambusa i wyposażone w silikonową uszczelkę.

 

Obejrzyj także:

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się