Sezon na grilla i przyjęcia w ogrodzie właśnie się rozpoczął. Masz już wszystko?

Data publikacji 10.5.2022

Letnie temperatury kuszą do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a więc nadszedł czas na posiłki w ogrodzie lub na tarasie. Sprawdź czy nie brakuje Ci kilku potrzebnych w tym czasie produktów TESCOMY.

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie

Grillowanie bez dymu i długiego rozpalania

To możliwe, zaprojektowaliśmy power grilla PARTY TIME tak, aby był wolny od uciążliwości związanych z klasycznym grillowaniem na węglu drzewnym - tj. skomplikowanego rozpalania i ogromnego skwierczenia spowodowanego tłuszczem kapiącym z grillowanych potraw bezpośrednio na brykiety.

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie

Nadanie hamburgerowi kształtu podobnego do tego wcześniej już przygotowanego nie jest ani łatwe, ani szybkie. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy wyjątkową praskę, za pomocą której można sprawnie i higienicznie przygotować i przechowywać do 9 "placków" z mięsa mielonego. Co więcej, wyposażyliśmy ją w gadżet do burgerów z nadzieniem serowym!

Do łatwego mielenia świeżej soli i pieprzu służy młynek elektryczny 2 w 1, który ma 2 oddzielne komory i za jednym naciśnięciem przycisku mieli pieprz lub sól. Dzięki poręcznemu wieczku resztki przypraw nie ubrudzą Twojego stołu.

Teraz możesz bezpiecznie zabrać swoje kanapki, ciastka i torty w dowolne miejsce

Przedstawiamy praktyczną tacę z wkładem chłodzącym, która ochroni Twoje smakołyki przed owadami i wysokimi temperaturami. Świeże ciasta, desery, kanapki lub owoce można bezpiecznie przewozić w zamkniętej tacy i utrzymywać w świeżości i chłodzie podczas serwowania w gorące lato podczas posiłków w ogrodzie, pikników lub nad wodą.

Po co Ci nudna taca jak każda inna, skoro możesz mieć ekologiczną z oryginalnym dekorem kwitnącej łąki. W przeciwieństwie do tradycyjnych, wykonanych z plastiku tac, wszystkie tace FANCY HOME ulegają biodegradacji i są przyjazne dla środowiska. Posiadają obszerne uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie oraz matowe wykończenie, dzięki czemu filiżanki, kubki i talerze nie ślizgają się na tacach podczas przenoszenia.

Przyda się także durszlak z miską VITAMINO - to sprytny pomysł na płukanie owoców lub warzyw pod bieżącą wodą, odcedzanie różnych produktów spożywczych i uniwersalna miska w jednym. Miska z tworzywa sztucznego z wkładanym durszlakiem to praktyczne rozwiązanie do kuchni za kilka groszy, które docenisz nie tylko w sezonie na sałatki warzywne.

Karafka na napoje alkoholowe i bezalkoholowe,  która będzie ozdobą stołu

Jeśli naprawdę chcesz cieszyć się swoimi napojami, podawaj je w atrakcyjnie zaprojektowanej karafce UNO VINO. Posiada praktyczną pokrywkę z otworem do nalewania, która chroni napoje przed owadami i zanieczyszczeniem. Karafka jest również doskonała do serwowania wody, lemoniad, soków i innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Ta designerska pokrywa ochroni torty, ciasta, desery, kanapki, przekąski, owoce itp. przed zabrudzeniami podczas przechowywania i spożywania posiłków. Pokrywa posiada unikalny system wentylacji umieszczony w dolnej części uchwytu. Przekręcenie uchwytu zamyka wentylację i zapobiega wysychaniu żywności, natomiast otwarcie wentylacji zapobiega niepożądanemu zawilgoceniu.

Czy masz już dość natrętnych os gdy siedzisz w ogrodzie? Ta wyjątkowa pułapka utrzyma osy w okolicy tak zajęte, że posiłek na świeżym powietrzu będzie wolny od ich nieprzyjemnych inwazji. Nasza pułapka na osy działa bez chemikaliów, jako wypełnienia używaj zwykłego syropu owocowego, słodkich napojów typu cola lub soku multiwitaminowego.

Dostępny w magazynie
7,60 zł (brutto)
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
Nowość Video Darmowa dostawa
2 699,00 zł (brutto)

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się