PURITY = w końcu uporządkowana lodówka

Data publikacji 13.4.2015

Masz w lodówce chaos, żywność schnie lub na wilgotnieje, a co więcej nie widzisz jej w pojemnikach, woreczkach lub papierze? Jeśli tak, to zdecydowanie brakuje Ci pojemników PURITY- zdrowe pojemniki, dzięki którym jedzenie w Twojej lodówce będzie się czuło niczym w raju.

Na początku chcemy Ci wyjaśnić, dlaczego nazywamy je „zdrowymi”. Są wykonane z wysokiej jakości certyfikowanego tworzywa, które jest wykorzystywane w medycynie oraz farmacji, a co więcej w żaden sposób nie wpływa na jakość potraw nawet przy długoterminowym przechowywaniu.

Oferujemy Ci je w różnych rozmiarach i rodzajach, łatwo się otwierają i zamykają za pomocą jednego kliknięcia, a dodatkowo są łatwe w przechowywaniu, również w lodówce oszczędzą sporą ilość miejsca.

Dodatkowo mają dwustronne dno, co sprawia że idealnie sprawdzą się nie tylko do przechowywania, ale również do serwowania potraw.

Zobacz różne „modele”:

Bazę linii tworzą klasyczne kwadratowe pojemniki, które oferujemy w 4 rozmiarach-doskonale nadają się do przechowywania owoców, warzyw, sałat, szynki gotowanej, prosciutto, wędliny i serów.

 

 

Całą linię uzupełnia maselniczka w dwóch rozmiarach. Mniejsza jest idealna na klasyczną kostkę masła, większa np. na domowe masło lub niektóre rodzaje masła, które można kupić w większej paczce. Dna maselniczek posiadają wypustki, dzięki którym masło nie ślizga się podczas krojenia.

 

W linii PURITY znajdziesz również pojemnik na 10 jajek z unikalną wkładką, która ochroni jajka przed rozbiciem. Bez problemu przechowasz w nim jajka o wszystkich rozmiarach od S do XL. Otwory wietrzące zapewnią maksymalną świeżość jajek, a datownik przypomni o ich zdatności.


 


Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się