Pudełka i pojemniki, które pokocha Twoje jedzenie :-)

Data publikacji 31.8.2020

Potrzebujesz zabrać ze sobą jedzenie? Do szkoły, do pracy, na wycieczkę? Jeśli tak, to będą Ci potrzebne wysokiej jakości pojemniki na żywność, menażki lub śniadaniówki. Wybierz z naszej oferty te, które będą najlepsze dla Ciebie: 

Jeśli potrzebujesz przenieść płynne dania, jak na przykład zupy, gotowe potrawy czy owsiankę, i utrzymać ich temperaturę, możesz wybrać z oferty naszych menażek:

Menażki i torba termoizolacyjna

Do dyspozycji masz modne menażki z 3 okrągłymi wodoszczelnymi plastikowymi pojemnikami w torbie termoizolacyjnej. Przechowywane w nich potrawy utrzymają swoją temperaturę, czy to zimne, czy gorące posiłki. W naszej ofercie posiadamy torby z małymi i dużymi pojemnikami.

 

Alternatywą dla menażki jest torba termoizolacyjna, która została wyposażona w wyjmowaną wkładką termoizolacyjną do oddzielenia ciepłych potraw (np. głównego dania) i zimnych potraw (np. sałatek) oraz kieszeń do przechowywania sztućców lub serwetek. 

Pojemniki na jedzenie z uszczelką

Jeśli nie zależy Ci na utrzymaniu temperatury potraw, pełen asortyment pojemników i pudełek do przechowywania produktów i żywności oraz ich bezpiecznego przenoszenia do szkoły, pracy oraz na wycieczkach reprezentuje linia FRESHBOX. Znajdziesz w niej pojedyncze pudełka w różnych rozmiarach lub zestawy kilku pojemników.

Pojemniki na żywność dla dzieci

Oddzielną częścią naszego asortymentu są pudełka dla dzieci na drugie śniadanie, specjalne pojemniki na owoce, bagietkę lub kanapkę.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się