Dzień dobry z TESCOMY,

 

potwierdzamy, że 10% zniżka jest Twoja, i dziękujemy za zainteresowanie przesyłaniem wiadomości e-mail, ofert promocyjnych oraz ciekawosek ze świata markowych produktów Tescoma. 

 

 

Aby otrzymać zniżkę wystarczy, że w 1. kroku zamówienia na tescomapolska.pl wpiszesz w odpowiednim polu kod zniżkowy, który właśnie wysłaliśmy do Ciebie w wiadomości e-mail.

 

Jeśli jednak chcesz zyskać o wiele więcej, mamy dla Ciebie

Program lojalnościowy TESCOMA Club, który oferuje szereg innych korzyści,

 

jeżeli robisz zakupy online w markowym e-shopie Tescoma:

 

Otrzymasz punkty, które pozwolą Ci obniżyć kwotę podczas następnych zakupów.

Wszystkie produkty mają przyporządkowaną odpowiednią ilość punktów. Przy dokonywaniu zakupów otrzymasz punkty, które będą zliczane na Twoim koncie. Wartość jednego punktu to 0,01 zł. Zdobyte punkty będziesz mógł wykorzystać, jako zniżkę przy dokonywaniu kolejnych zakupów w sklepie TESCOMA.

 

Za złotówkę otrzymasz atrakcyjne prezenty

Jeśli dokonasz zakupów za kwotę powyżej 180 zł. Już podczas pierwszych zakupów możesz za 1 zł wybrać jedną z wielu nagród TESCOMA. Czym wyższa będzie wartość Twoich zakupów, tym atrakcyjniejsze prezenty będziesz mógł wybrać.

 

Oferty promocyjne oraz atrakcyjne rabaty tylko dla Ciebie

Dla członków TESCOMA CLUB regularnie przygotowujemy specjalne oferty promocyjne oraz rabaty dostosowane do ich potrzeb. Zyskasz w ten sposób więcej niż niezarejestrowany klient oraz zaoszczędzisz pieniądze. Zapisz się do bazy mailingowej tak, abyś miał pewność, że żadna oferta nie przejdzie Ci koło nosa.

 

Kupuj szybciej

Członkowie Tescoma Club kupują o wiele łatwiej. Wszystkie dane kontaktowe są zapamiętane przez system i nie trzeba ich wypełniać podczas kolejnych zakupów.

 

Sprawdzamy za Ciebie dostępność produktów na magazynie

Niektóre produkty cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem i szybko się wyprzedają. Wystarczy, że umieścisz je na Liście ulubionych produktów, a my poinformujemy Cię od razu kiedy produkt pojawi się na naszym magazynie.

 

CHCĘ SIĘ ZAREJESTROWAĆ

 

Treść regulaminu programu lojalnościowego TESCOMA CLUB, ważnego od 25.05.2018r, znajdziesz tutaj (PDF 160kB).

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty

Polecamy Video
129,00 zł (brutto)
Video
169,00 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
869,00 zł (brutto)
Video
99,90 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
329,00 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
469,00 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
669,00 zł (brutto)