PATELNIE I-PREMIUM STONE – HIT TESCOMY

Data publikacji 4.11.2015

Szukasz patelni, na której smażenie to bajka? Potrzebujesz takiej patelni, na której z pewnością niczego nie przypalisz, a przygotowywanie potraw będzie wyjątkowym doświadczeniem? Przedstawiamy „kamienne” patelnie i-PREMIUM STONE, na których smażone potrawy lewitują… Wkrótce zdradzimy dlaczego!

Jak na kamieniu!

Masywne, ciężkie jak kamień. Właśnie takie są nowe patelnie z linii i-PREMIUM STONE. Patelnie zostały pokryte chropowatą powłoką antyadhezyjną, wyglądają tak jakby zostały wykonane z naturalnego nieoszlifowanego kamienia. Czy to możliwe, że przygotowywane dania lewitują i dlaczego chropowata struktura jest unikatowa? Potrawy podczas ich termicznej obróbki nie dotykają dna patelni, całą swoją powierzchnią, ale spoczywają na dużej ilości drobnych, wypukłych punktach. Dzięki temu mięso i inne produkty smażone są na chropowatej powierzchni równomiernie i bez przypalania, zachowują także swój naturalny smak oraz soczystość.

ipremium_stone_kamenna_panev_3d_struktur

 

Podczas smażenia używaj plastikowych lub drewnianych akcesoriów kuchennych, które nie uszkodzą delikatnej powierzchni nieprzywierającej – używanie metalowych, ostrych przedmiotów i noży jest zabronione!

ipremium_stone_kuchynska_panev_indukce.j

 

Patelnie i-PREMIUM STONE są odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. Można je także myć w zmywarce.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się