Patelnia z 4 wgłębieniami to coś, co musisz mieć! Dowiedz się, dlaczego.

Data publikacji 24.9.2020

Patelnia na mini naleśniki to praktyczny gadżet, który docenisz, jeśli potrzebujesz zjeść szybką i smaczną kolację lub śniadanie. Typowa dla niej jest profilowana powierzchnia do smażenia w kształcie kilku okrągłych wgłębień (najczęściej czterech) umożliwiających rozdzielne smażenie kilku naleśników w tym samym czasie. 

Patelnie z 4 wgłębieniami usmażą nie tylko naleśniki, ale także jajka sadzone oraz placki ziemniaczane. Doceni je każdy miłośnik regularnych kształtów, porcji o identycznej wielkości oraz komfortowego smażenia.

Z rękojeścią odłączaną na „klik“ odpowiednia również do piekarnika

 

W naszej ofercie posiadamy także specjalny rodzaj patelni, której dzięki odłączanej rękojeści możesz używać także w piekarniku, dlatego patelnia z 4 wgłębieniami jest jednocześnie patelnią do naleśników i specjalną brytfanną w jednym. Na sam koniec przygotowywania placki ziemniaczane lub jajka sadzone możesz zapiec, na przykład z serem. Taka patelnia jest również, w odróżnieniu od zwykłej patelni z wgłębieniami, o wiele łatwiejsza w przechowywaniu i dzięki niej nie musisz kupować dwóch rodzajów naczyń - oprócz miejsca w kuchni zaoszczędzisz również pieniądze.

Obsługa jest naprawdę łatwa – z założoną rękojeścią SmartCLICK jest wysokiej jakości pełnowartościową patelnią, ze zdjętą rękojeścią całkowicie zastąpi formę do zapiekania lub brytfannę.  

Rewolucyjny system SmartCLICK, który sprawia, że prostym naciśnięciem palca jednej ręki oddzielisz rękojeść od patelni, jest oryginalnym pomysłem TESCOMY - żaden inny produkt tego typu nie posiada go. 

Odłączaną rękojeść docenisz także podczas wkładania patelni do zmywarki.

Designerska patelnia wyróżniona prestiżowymi nagrodami

 

Dzięki pomysłowemu projektowi, patelnie SmartCLICK zyskały prestiżowe międzynarodowe nagrody za design oraz funkcjonalność GERMAN DESIGN AWARD 2017.

Dlaczego jeszcze każda kucharka i kucharz powinni mieć patelnię do mini naleśników?

  • ma wysokiej jakości powłokę antyadhezyjną, która zapobiegnie przypalaniu
  • działa na wszystkich typach kuchenek i we wszystkich rodzajach piekarników
  • obowiązuje na nią 5-letnia gwarancja

Zobacz jak działają patelnie SmartCLICK na video:

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się