Ozdoby choinkowe pachnące piernikiem!

Data publikacji 22.1.2010

Zastanawiasz się jak w tym roku ozdobić choinkę bożonarodzeniową? Prześledziłaś/ prześledziłeś już wszystkie trendy w poradnikach wnętrzarskich, ale nic nie odpowiada twoim gustom? Choinka z ozdobami bożenarodzeniowymi w kolorze, czerwonym, złotym, białym lub srebrnym wydaje ci się po prostu nudna?

Jeśli tak, to może warto pomyśleć nad ozdobami, które możesz wykonać z innymi domownikami! To świetny pomysł, nie tylko na spędzenie czasu razem z rodziną, ale również na oryginalną, pachnącą piernikiem choinkę!

Tescoma wykazała się dużą kreatywnością i przygotowała kilka produktów ułatwiających wykonanie np. pierniczków. Wszystkie foremki są doskonałe do przygotowania oryginalnych piernikowych ozdób choinkowych oraz bożonarodzeniowych ciastek. Oto one:

Ten zestaw foremek jest idealny dla osób, które chcą, aby ich ozdoby choinkowe zawisły na czerwonych lub złotych wstążkach, które są w zestawie! Każda z nich ma 3 m! Wstążki możesz fantazyjnie wywiązać lub połączyć nimi pierniczki – wszystko zależy od Twojej wyobraźni!


Zestaw zawiera aż 12 plastikowych wykrawaczy oraz 50 haczyków wykonanych ze stali nierdzewnej! Dzięki nim łatwo zawiesisz swoje ozdoby na choince! Każdy, oryginalnie ozdobiony pierniczek, który zawiesisz na swojej choince będzie niepowtarzalną ozdobą i zachwyci wszystkich gości! Nie musisz wydawać majątku na kupowanie ozdób świątecznych – wystarczy, że dasz ponieść się fantazji, a twoje ozdoby będą bezcenne!!


Oto propozycja dla osób, które chcą wykonać, nie tylko ozdoby choinkowe, ale również kalendarz adwentowy dla swoich pociech! W zestawie znajdziesz 6 plastikowych foremek, czerwoną wstążkę (5m!) oraz 30 haczyków ze stali nierdzewnej!


Nie masz przepisu na pierniczki lub ciasteczka bożonarodzeniowe? Nie martw się! Do każdego zestawu foremek, Tescoma specjalnie dla Ciebie dołączyła przepisy!

Po upieczeniu ozdób choinkowych pozostaje je jedynie ozdobić lukrem. I tu zaczyna się prawdziwa zabawa! Chcesz, aby twoje ozdoby były kolorowe?
Nic prostszego, do lukru dodaj barwnik spożywczy lub naturalny!
Zdobienie zdecydowanie ułatwi rękaw cukierniczy!
Czy czujesz już piernikowy zapach rozchodzący się po twoim mieszkaniu?

Jakie masz sposoby na dekorację swojego mieszkania lub domu? Stawiasz na tradycję czy nowoczesność? Czym najchętniej ozdabiasz swoje mieszkanie na Święta?

Podziel się z nami swoimi doświadczeniami na Facebooku.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się