Nowości Październik 2017

Data publikacji 1.9.2017

Bez-nazwy-1.png

Młynek do maku HANDY

Unikatowy mechanizm mielący z wysokiej jakości utwardzonej ceramiki! Dzięki temu rozwiązaniu możesz dowolnie ustawić grubość mielenia i zmielić mak nawet bardzo drobno. Nowoczesny młynek do maku TESCOMY jest o wiele łatwiejszy w obsłudze niż klasyczne młynki aluminiowe. Dodatkowo można go łatwo przymocować do blatu o grubości nawet 5 cm. Bardzo łatwo się go myje. Wynaleziony i opatentowany przez TESCOMĘ.

Zmieli mak, ziarna i kaszę jaglaną!

Bez-nazwy-2.png

Krajarka do kostki i słupków HANDY, 2 ostrza

Jednym ruchem pokroisz warzywa i owoce w małą lub dużą kostkę oraz
w słupki. Dosłownie w mgnieniu oka przygotujesz składniki do zup
i sosów, a także do owocowych lub warzywnych sałatek. Krajarka została wykonana z wytrzymałego plastiku, ostrza z wysokiej jakości stali nierdzewnej przeznaczonej do produkcji noży.

Małe i duże kostki gotowe w mgnieniu oka!

Bez-nazwy-3.png

Tarka do plasterkowania czosnku HANDY

Chcesz szybko i bezpiecznie pokroić czosnek na cieniutkie plasterki? Nic prostszego! A może chcesz go zetrzeć? Bułka z masłem! Tarka HANDY poradzi sobie z tymi zadaniami w ciągu chwili.

Cienkie plasterki czosnku szybko i bezpiecznie!

Bez-nazwy-4.png

Dwustronny ociekacz CLEAN KIT

Dwustronny ociekacz może zatrzymać wodę lub pozwolić
jej odpłynąć do zlewu. Wybór należy do Ciebie.

Woda spływa bezpośrednio do zlewu!

Bez-nazwy-5.png

Młynek do pieprzu i soli VIRGO 2w1, 22 cm

Przekręć w lewo, aby doprawiać solą, przekręć w prawo, aby doprawiać pieprzem! Wyposażony w dwa ceramiczne mechanizmy wysokiej jakości, obydwa z oddzielną regulacją grubości mielenia.

Jeden młynek do pieprzu i soli!

Bez-nazwy-6.png
 

Korkociąg kelnerski dwustopniowy UNO VINO

Otwieraj wino jak sommeliér! Ostrym nożykiem szybko usuniesz folię, długą spiralę z powłoką antyadhezyjną z łatwością wkręcisz w sam środek korka. Korek wyciągniesz z butelki w dwóch krokach, bez ryzyka jego uszkodzenia. Bezpiecznie otworzysz także butelki z uszkodzonym lub bardzo suchym korkiem. Otwieracz jest masywny, idealny do użytku domowego i profesjonalnego.

Najlepszy korkociąg na rynku!

Bez-nazwy-7.png

Rondelek PRESTO z powłoką antyadhezyjną i pokrywką

Rondelek ze stali nierdzewnej z powłoką antyadhezyjną jest doskonały do przygotowywania sosów, polew oraz budyniu. Wewnętrzna powłoka zapobiega przypalaniu, a dwa dzióbki na krawędzi ułatwiają wylewanie zawartości. Pokrywka posiada małe i duże otwory do cedzenia. Rondelek jest odpowiedni do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych.

Rondelek, do którego nic nie przywiera!

Bez-nazwy-8.png

Siatka rozpraszająca płomień PRESTO ø 19 cm

Jak uchronić szklane dzbanki lub naczynia ceramiczne przed bezpośrednim działaniem ciepła płomienia z kuchenki gazowej? Użyj siatki rozpraszającej płomień! Dzięki niej powierzchnia dna naczynia będzie ogrzewać się równomiernie, bez ryzyka uszkodzenia i bez przypalania potraw.

Niezbędna podczas gotowania na kuchence gazowej!

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się