Nowości Maj 2017

Data publikacji 1.5.2017

Bez-nazwy-1.png


Zestaw do pasteryzacji DELLA CASA, z termometrem

Z ręką na sercu! Kto z Was ma w dzisiejszych czasach miejsce na przechowywanie ogromnego i wcale nietaniego garnka do pasteryzacji? Przez większość czasu tylko przeszkadza i nie ma żadnego zastosowania... TESCOMA znalazła idealne rozwiązanie! Na zwykłym garnku ze stali nierdzewnej o średnicy 24 cm, który na pewno masz w domu, wystarczy umieścić unikatową nakładkę z wytrzymałego plastiku, a do środka włożyć podkładkę z żaroodpornymi nóżkami. Następnie ustawić na niej słoiki z zawartością i przykryć wszystko szklaną pokrywką z silikonowym brzegiem i termometrem. Potem trzeba już tylko pilnować temperatury, którą wskazuje termometr i śledzić czas. Po skończonym sezonie zestaw do pasteryzacji łatwo rozłożysz, nie zajmie dużo miejsca.

Zaoszczędź miejsce i pieniądze!

Bez-nazwy-2.png
 

Lejek do słoików do przetworów DELLA CASA
Chochelka do słoików do przetworów DELLA CASA
Szczypce do słoików do przetworów DELLA CASA

Uniwersalny lejek i zwężana chochelka ochronią brzegi słoików do przetworów przed zabrudzeniem. Wszyscy wiemy, że krawędzie słoików przed zakręceniem muszą być idealnie czyste. Dzięki naszym akcesoriom napełnianie nawet tych najmniejszych słoików przebiegnie bez komplikacji! Gorące słoiki we wszystkich rozmiarach wyciągniesz bezpiecznie z garnka za pomocą specjalnych szczypiec.

Bez-nazwy-3.png
 

Słoiki do przetworów DELLA CASA

Słoiki do przetworów z zakrętkami od TESCOMY są nie tylko ładne i stylowe, ale także innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju! Wieczka z wysokim brzegiem łatwiej się otwiera, można ich używać wielokrotnie i zostały wyposażone we wskaźnik, dzięki któremu łatwo sprawdzisz czy potrawa jest prawidłowo zagotowana. Zakrętki DELLA CASA jako jedyne na rynku posiadają unikatową uszczelkę, która nie zawiera PVC! Nie wpływa ona na jakoś pasteryzowanych potraw nawet przy długim przechowywaniu. Proces produkcji uszczelek jest ekologiczny i nadają się one do recyklingu. Słoiki są odpowiednie do owoców i warzyw przyrządzanych na słodko oraz słono, a także do potraw z mięsa czy tłuszczu.

Słoiki ze wskaźnikiem próżni!

Bez-nazwy-4.png
 

Wieczka do słoików DELLA CASA

Zamienne zakrętki do słoików do przetworów DELLA CASA, jako jedyne na rynku posiadają uszczelkę bez PVC! Są odpowiednie do owoców i warzyw na słodko oraz słono, a także do potraw z mięsa czy tłuszczu.

Bez-nazwy-5.png
 

Słoiki do przetworów z klipsem DELLA CASA

Tradycyjne słoiki do przetworów w najlepszym wydaniu! O pojemności od 100 ml aż do 5 litrów,
z klipsem ze stali nierdzewnej i uszczelką z wysokiej jakości kauczuku. Pasteryzowane w takich słoikach potrawy można przechowywać aż 6 lat! Odpowiednie do owoców, warzyw, marmolad, sosów i grzybów... po prostu do wszystkiego,
o czym tylko pomyślisz! Do użytku w domowej i profesjonalnej kuchni.

Utrzymają świeżość przetworów na dłużej!

Bez-nazwy-6.png
 

Uszczelka do słoików DELLA CASA

Zamienne uszczelki do słoików na przetwory z klipsem w każdym rozmiarze. Uszczelki zostały wykonane z naturalnego kauczuku. Odpowiednie do pasteryzowania owoców i warzyw na słono i słodko oraz do potraw z mięsa i tłuszczu.

Bez-nazwy-7.png
 

Butelka z klipsem DELLA CASA

Soki, syropy, owocowe i warzywne soki z miąższem, ale także domowe likiery lub piwo: wszystko to trzeba przechowywać w odpowiednich warunkach! Butelki z klipsem ze stali nierdzewnej i z wysokiej jakości szczelnym zamknięciem z uszczelką są idealne do przechowywania różnego rodzaju domowych napojów.

Na wszystkie domowe napoje!
 

Szczelne zamknięcie butelek PRESTO, 2 szt.

Elastyczny silikonowy gadżet szczelnie zamknie każdą szklaną butelkę! Doskonały do przechowywania lemoniad, soków owocowych oraz piwa czy wina w szklanych butelkach - zamknięte napoje na dłużej pozostaną świeże.
Szczelne!

Bez-nazwy-8.png

Zawieszka na słoiki i butelki z klipsem DELLA CASA, 24 szt.

Na naklejkach i zawieszkach możesz zapisać co znajduje się w słoiku, datę pasteryzacji lub np. krótkie życzenia, jeśli chcesz komuś podarować swoje przetwory.

Domowe przetwory są najlepsze!

Bez-nazwy-9.png

Naklejka na słoiki DELLA CASA 24 szt.

Bez-nazwy-10.png
 

Klips magnetyczny PRESTO

2 w 1! Praktyczny klips do zamykania woreczków z jedzeniem oraz magnes, za pomocą którego przymocujesz do lodówki albo tablicy magnetycznej zapisane na karteczce notatki czy zdjęcia.

Do woreczków i notatek!

Bez-nazwy-11.png

Kieliszek do piwa CREMA  

Eleganckie kieliszki na stopce wykonane z cienkiego kryształowego szkła to nowa jakość serwowania piwa. Małe i duże kieliszki mają odpowiednią pojemność, abyś mógł je podać z tradycyjną pianką. Kieliszki są naprawdę wytrzymałe, więc śmiało możesz je myć w zmywarce.
 

Wykonane przez czeskich szklarzy!

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się