Nowości Listopad/Grudzień 2018

Data publikacji 1.11.2018

Wok PRESIDENT, z pokrywą

Luksusowy wok z linii PRESIDENT jest niezastąpionym pomocnikiem podczas przygotowywania dań kuchni azjatyckiej. Unikatowa, chropowata powłoka antyadhezyjna imitująca nieoszlifowany kamień jest maksymalnie wytrzymała, dzięki czemu można używać różnych akcesoriów kuchennych, także stalowych. Potrawy przygotowywane w woku nie przypalają się i zachowują swoją soczystość i naturalny smak. Kopuła pokrywy jest wykonana ze szkła, co umożliwia kontrolę podczas gotowania. Wok PRESIDENT jest odpowiedni do wszystkich typów kuchenek, także indukcyjnych, oraz do piekarnika.
Najlepszy wybór do dań kuchni azjatyckiej!

Ceramiczne naczynia EMOTION

Nowa linia ceramicznych talerzy i misek EMOTION z wyjątkową kraklowaną glazurą. Różnice w kształcie, kolorze oraz zdobieniu pod szkliwem nadają każdemu z produktów wyjątkowy charakter.
Skompletuj idealną zastawę!

od 32,90

Świece zapachowe FANCY HOME

Trawa cytrynowa, egzotyczne przyprawy, a może zapach francuskiej Prowansji... Świece zapachowe FANCY HOME wykonaliśmy z naturalnych esencji zapachowych i czystej parafiny uzupełnionych o bawełniany knot. Ich zapach jest naturalny i długotrwały. Czas palenia mniejszej świecy to około 40 godzin, dużej nawet 80 godzin. Całość zamknęliśmy w słoiku z żaroodpornego szkła ze szczelnym wieczkiem.
Relaksujące, energetyzujące i egzotyczne zapachy do Twojego domu!

34,90 - 200g / 52,90 - 410g

Mata antypoślizgowa FlexiSPACE 150 × 50 cm

Masz poczucie, że akcesoria kuchenne ślizgają się w szufladach i uciekają w każdym możliwym kierunku? Wszystko pozostanie na swoim miejscu jeśli wykorzystasz antypoślizgową matę FlexiSPACE. Do wyboru biała i szara.
Przytnij na potrzebną wielkość!

36,90

Sztućce dziecięce BAMBINI, 3 szt.

Pierwszy kęs bez pomocy mamy? Czas na sztućce BAMBINI! Bezpieczne i lekkie sztućce plastikowe są doskonałe dla wszystkich dzieci, które uczą się samodzielnie jeść.
Pierwsze sztućce? Sięgnij po BAMBINI!

14,90

 

Mini tarka HANDY

Niezastąpiony pomocnik podczas tarcia małych porcji żywności. Doskonały do gałki muszkatołowej, orzechów, czekolady, skórki z cytryny, imbiru i czosnku. Trzy ostrza do tarcia uzupełnia ostrze do plasterkowania. Doskonała wszędzie tam, gdzie klasyczna tarka okazuje się za duża.
Mini tarka, maxi korzyści!

9,90

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty

Video
39,90 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
379,00 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
599,00 zł (brutto)
Video
10,90 zł (brutto)