Nowości Lipiec/Sierpień 2017

Data publikacji 1.7.2017
Bez-nazwy-1.png

Zestaw do przygotowywania soków z owoców i warzyw DELLA CASA

Nie musisz już mieć specjalnego, dużego i drogiego garnka żeby przygotować domowy syrop! Nowy unikatowy zestaw do przygotowywania soków od TESCOMY możesz umieścić na każdym garnku ze stali nierdzewnej o średnicy 24 cm, jaki masz w domu. Wlej do garnka wodę, a owoce lub warzywa włóż do sita i dodaj cukier do smaku, przykryj pokrywką i po 90 minutach możesz cieszyć się efektem! W taki sposób przygotujesz syropy, galaretkę i marmoladę. Po skończonym sezonie zestaw nie będzie Ci przeszkadzać, zajmie w szafce bardzo mało miejsca.

Domowe syropy bez chemii!


Bez-nazwy-2.png
 

Patelnie GrandCHEF

Przygotowujesz obiad dla całej rodziny? A może chcesz zaskoczyć gości hiszpańską paellą lub chińską potrawą na ostro? W obu przypadkach będziesz potrzebować naprawdę dużej patelni! W linii GrandCHEF możesz wybrać rozmiar oraz rodzaj uchwytu: 32- lub 36- centymetrową, dwa mniejsze uchwyty albo jedna długa rękojeść. Patelnie GrandCHEF mają wysokiej jakości powłokę antyadhezyjną, są odpowiednie do kuchenek indukcyjnych, elektrycznych, szklano-ceramicznych
i gazowych, a także do piekarnika.

Naprawdę ogromne patelnie!

Bez-nazwy-3.png
 

VITAMINO

Dodaj oliwie smaku! Zioła, czosnek, chilli lub inne ulubione przyprawy umieść w sitku i zalej oliwą w oliwek. Odstaw na krótko i pozwól, aby smak dodatków przeniknął do oliwy. Smakowa oliwa z oliwek jest doskonała do sałatek, makaronu oraz podczas grillowania.

Smakuje tak, jak lubisz!

Bez-nazwy-4.png

 

ALL FIT ONE

Ta sama podstawka pod cztery różne filiżanki? To niemożliwe? ALL FIT ONE udowodni Ci, że jest inaczej! Wreszcie nie będziesz tracić czasu na szukanie pasującej podstawki i zaoszczędzisz miejsce w szafce. Podstawek i filiżanek ALL FIT ONE możesz kupić dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Wszystkie wykonaliśmy z wysokiej jakości porcelany.

Jedna podstawka pod różne filiżanki!

Bez-nazwy-5.png
 

Talerze LEGEND

Talerze z szerokim brzegiem wykonane z wysokiej jakości porcelany, pokryte wysokiej klasy glazurą. W głębokim talerzu zmieści się naprawdę duża porcja zupy lub makaronu. Lubisz kiedy nakrycie Twojego stołu jest eleganckie? Talerze LEGEND to klasyka właśnie dla Ciebie.

Ponadczasowa klasyka!

Bez-nazwy-6.png
 

Otwieracz do słoików PRESTO

Szukasz pomocnika, który ułatwi Ci otwieranie wszystkich okrągłych zakrętek? Otwieracz PRESTO z łatwością poradzi sobie z zakrętkami i wieczkami omnia w słoikach z przetworami, otworzy także małe i duże butelki PET i zamknięcia metalowe.

Otworzy każde wieczko!

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się