Nowości Czerwiec 2018

Data publikacji 1.6.2018
Bez-nazwy-3.png

Filiżanki i kubki CREMA SHINE

6 dwukolorowych wariantów w 4 rozmiarach to razem 24 nowe filiżanki i kubki z wysokiej jakości ceramiki z wytrzymałą glazurą! Dla córki, męża, babci, kolegi, na espresso, kawę z mlekiem, herbatę i ogromne kakao. Wybieraj i łącz rozmiary i kolory. Nie zapomnij o kubku także dla siebie!

24 warianty, który wybierasz? 
 
Bez-nazwy-4.png

Foremka do pancake PRESTO

Placuszki i racuchy z motywem uśmiechu, serca, gwiazdki i kwiatka? Klasyczne jajka sadzone wszystkie w takim samym kształcie? Zrobisz je dzięki nowej foremce - wystarczy włożyć ją do patelni o średnicy co najmniej 26 cm, patelnia z 4 wgłębianiami tym razem się nie przyda.

Placuszki z uśmiechem!
 
Bez-nazwy-5.png

Foremka na żelki DELLA CASA, 2 szt.

Nie chcesz żeby Twoje dzieci jadły słodycze pełne chemii, sztucznych barwników i substancji słodzących? Przygotuj je samodzielnie! Dzięki nowym foremkom DELLA CASA łatwo przygotujesz żelki w kształcie uroczy niedźwiadków i dżdżownic, a Twoi milusińscy spałaszują je bez obaw. 
 
Bez-nazwy-6.png

Uniwersalna praska do ciasta HANDY

Wystarczy wybrać i zamontować odpowiedni krążek wyciskający, a kuchnia europejska stanie przed Tobą otworem! Przygotuj włoskie passatelli lub gnocchi, hiszpańskie churros, albo tradycyjne polskie kopytka ziemniaczane.

Wyczaruje z ciasta pączuszki, kopytka i gnocchi! 
 
Bez-nazwy-7a.png

Torba termoizolacyjna FRESHBOX, z 3 pojemnikami, antracytowa

W stylowej, antracytowej torbie termoizolacyjnej z wyjątkowo szczelnymi pojemnikami jedzenie długo pozostanie ciepłe lub zimne, takie jakiego potrzebujesz. Idealna do pracy, szkoły czy na wycieczkę.

Elegancka torba na lunch!
 
Bez-nazwy-8.png

Pokrywa do Power grill PARTY TIME

Zwiększ wydajność swojego grilla PARTY TIME - użyj nowej pokrywy i grilluj w wyższej temperaturze! Wołowina, drób, szaszłyki i ryby będą bardziej soczyste. Pokrywa ze stali nierdzewnej zapobiega wysuszaniu się mięsa, znacznie ogranicza straty ciepła podczas grillowania. Docenisz ją podczas wietrznej pogody. 

Mięso grillowane pod pokrywą jest bardziej soczyste!

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty

Video
13,90 zł (brutto)
Video
18,90 zł (brutto)
Video
25,90 zł (brutto)
Video
33,90 zł (brutto)