NEW: zupowar, który ugotuje za Ciebie, RETRO nawilżacze, designerski chlebak i podkładka do piekarnika

Data publikacji 14.2.2020

W nowym roku prezentujemy wyjątkowe nowości - zupowar, który ugotuje za Ciebie, eleganckie nawilżacze na kaloryfer, genialny chlebak i super podkładkę, aby Twój piekarnik zawsze pozostał czysty. Co wybierzesz dla siebie?

Zupowar z mikserem PRESIDENT 1,75 l

Pyszne wywary, gęste kremowe zupy, sosy jak u babci, owocowe smoothie, mleczne koktajle lub puree dla najmłodszych. Gdy masz w planie gotowanie, zleć tę czynność zupowarowi PRESIDENT. Przygotuj potrzebne składniki i włóż je do dużego, szklanego naczynia wyposażonego w nożyki wykonane ze stali nierdzewnej i pozwól, aby urządzenie zaczęło swoją pracę. Zupowar został wyposażony w wiele dodatkowych funkcji np. funkcję miksowania pulsacyjnego oraz program do podgrzewania potraw. Nasze sprawdzone przepisy są częścią opakowania.

Ugotuje i podgrzeje!
 

 

Nawilżacze powietrza na kaloryfer FANCY HOME Stones

Koniec z suchym powietrzem! Nie tylko w zimie, ale przez cały rok, powietrze w pokoju może być nawilżone i przyjemnie pachnące. Praktyczne Nawilżacze FANCY HOME Stones pasują do każdego pomieszczenia i wypełnią je delikatnym zapachem. Wystarczy, że napełnisz je wodą i dodasz parę kropli olejku zapachowego, następnie zawiesisz na kaloryferze i poczujesz zmianę... suche powietrze stopniowo zmieni się w świeże i pachnące.

Sprawdzone pomysły powracają!  

 

Chlebak ONLINE 42 × 24 cm

Maksimum miejsca, zdejmowany pojemnik na nóż do chleba, bambusowa pokrywa jako deska odpowiednia do podawania i krojenia. Dodaj do siebie wszystkie te zalety, a w rezultacie otrzymasz nowoczesny produkt, jakim jest Chlebak ONLINE z regulowaną wentylacją, dzięki której chleb dłużej zachowa swoją świeżość. Masz swój ulubiony nóż do pieczywa? Umieść go bezpośrednio w zasobniku, będzie zawsze pod ręką.

Pieczywo pozostanie świeże na dłużej!

 

Ochronna podkładka do piekarnika PRESTO 45 x 38 cm

Ochronna podkładka do piekarnika PRESTO z żaroodpornej, syntetycznej tkaniny z powłoką nieprzywierającą ochroni dno piekarnika przed przypieczonymi i tłustymi zabrudzeniami powstałymi podczas pieczenia. Po zakończeniu pieczenia podkładkę należy wyjąć, zabrudzenia umyć. Podkładki można używać wielokrotnie. Idealna do piekarników elektrycznych, z termoobiegiem i do mikrofalówki, wytrzymałość do 260 °C.  

Piekarnik czysty jak łza!

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty

Video
72,90 zł (brutto)
Video
35,90 zł (brutto)
Video
13,90 zł (brutto)
Video
109,00 zł (brutto)
Video
54,90 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
252,90 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
1 099,00 zł (brutto)