NEW: zupowar, który ugotuje za Ciebie, RETRO nawilżacze, designerski chlebak i podkładka do piekarnika

Data publikacji 14.2.2020

W nowym roku prezentujemy wyjątkowe nowości - zupowar, który ugotuje za Ciebie, eleganckie nawilżacze na kaloryfer, genialny chlebak i super podkładkę, aby Twój piekarnik zawsze pozostał czysty. Co wybierzesz dla siebie?

Zupowar z mikserem PRESIDENT 1,75 l

Pyszne wywary, gęste kremowe zupy, sosy jak u babci, owocowe smoothie, mleczne koktajle lub puree dla najmłodszych. Gdy masz w planie gotowanie, zleć tę czynność zupowarowi PRESIDENT. Przygotuj potrzebne składniki i włóż je do dużego, szklanego naczynia wyposażonego w nożyki wykonane ze stali nierdzewnej i pozwól, aby urządzenie zaczęło swoją pracę. Zupowar został wyposażony w wiele dodatkowych funkcji np. funkcję miksowania pulsacyjnego oraz program do podgrzewania potraw. Nasze sprawdzone przepisy są częścią opakowania.

Ugotuje i podgrzeje!
 

 

Nawilżacze powietrza na kaloryfer FANCY HOME Stones

Koniec z suchym powietrzem! Nie tylko w zimie, ale przez cały rok, powietrze w pokoju może być nawilżone i przyjemnie pachnące. Praktyczne Nawilżacze FANCY HOME Stones pasują do każdego pomieszczenia i wypełnią je delikatnym zapachem. Wystarczy, że napełnisz je wodą i dodasz parę kropli olejku zapachowego, następnie zawiesisz na kaloryferze i poczujesz zmianę... suche powietrze stopniowo zmieni się w świeże i pachnące.

Sprawdzone pomysły powracają!  

 

Chlebak ONLINE 42 × 24 cm

Maksimum miejsca, zdejmowany pojemnik na nóż do chleba, bambusowa pokrywa jako deska odpowiednia do podawania i krojenia. Dodaj do siebie wszystkie te zalety, a w rezultacie otrzymasz nowoczesny produkt, jakim jest Chlebak ONLINE z regulowaną wentylacją, dzięki której chleb dłużej zachowa swoją świeżość. Masz swój ulubiony nóż do pieczywa? Umieść go bezpośrednio w zasobniku, będzie zawsze pod ręką.

Pieczywo pozostanie świeże na dłużej!

 

Ochronna podkładka do piekarnika PRESTO 45 x 38 cm

Ochronna podkładka do piekarnika PRESTO z żaroodpornej, syntetycznej tkaniny z powłoką nieprzywierającą ochroni dno piekarnika przed przypieczonymi i tłustymi zabrudzeniami powstałymi podczas pieczenia. Po zakończeniu pieczenia podkładkę należy wyjąć, zabrudzenia umyć. Podkładki można używać wielokrotnie. Idealna do piekarników elektrycznych, z termoobiegiem i do mikrofalówki, wytrzymałość do 260 °C.  

Piekarnik czysty jak łza!

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty

Video
56,90 zł (brutto)
Video
27,90 zł (brutto)
Video
10,00 zł (brutto)
Video
89,90 zł (brutto)
Video
36,90 zł (brutto)
Video Darmowa dostawa
949,00 zł (brutto)