Na sanki lub zimowy spacer tylko z termosem

Data publikacji 14.1.2019

Dobra herbata, aromatyczna kawa, poncz lub grog to niezawodnie rozgrzewające napoje. W dwuwarstwowych termosach ze stali nierdzewnej na dłużej pozostaną ciepłe, nawet w mroźne, śnieżne dni. Termos jest przydatny także latem, kiedy chcemy utrzymać niską temperaturę orzeźwiających napojów, np. mrożonej herbaty. W Twoim domu nie może więc zabraknąć wysokiej jakości termosu. Zastanawiasz się jaki będzie dla Ciebie najlepszy? Na dobry początek pomyśl, kiedy będziesz go używać.

Do biegów narciarskich lub górskich wędrówek

Termosy sportowe są przeznaczone głównie dla miłośników aktywnego trybu życia. Termos sportowy z sitkiem o pojemności 0,5 litra – do napoju możesz włożyć kawałki cytryny lub imbiru, zdejmowane sitko, podczas picia, zatrzyma je wewnątrz termosu. Odkręcane zamknięcie jest przymocowane do termosu, co ułatwia picie nawet podczas ruchu. Drugą propozycją jest otwierany jednym przyciskiem termos sportowy o pojemności 0,3 i 0,5l z dodatkowym zabezpieczeniem, zapobiegającym przypadkowemu otwarciu podczas uprawiania sportów i podróżowania. Oba typy termosów sportowych są odpowiednie dla turystów, podróżników, krótko mówiąc dla osób aktywnych w zimie i w lecie.

Termos sportowy z sitkiem CONSTANT

Termos sportowy z zamknięciem CONSTANT

Na wycieczkę i na kulig

Termosy z kubkiem z optymalnie uformowanym uszkiem docenisz podczas rodzinnych wycieczek. Wygodne otwieranie jednym przyciskiem pozwoli Ci szybko cieszyć się rozgrzewającym napojem. Termosy oferujemy w czterech rozmiarach od 0,3 do 1 litra.

Na wyjazd na narty lub kibicowanie skoczkom narciarskim

Przygotowujesz się na wyjazd na narty? A może chcesz mieć w domu gorący napój zawsze pod ręką? Przyda Ci się termos z korkiem dozującymo pojemności 1,2 litra. Zamknięcie z dozownikiem (w odróżnieniu do odkręcanego) zapewni wygodę podczas nalewania gorących i zimnych napojów bez zbędnych strat ciepła.

 

Termosy z kubkiem CONSTANT 0,3 – 1 l

Termos z korkiem dozującym CONSTANT 1,2 l

Na drogę do pracy i do samochodu

Kubek termiczny z obrotową rękojeścią dla prawo- i leworęcznych oraz bardzo szczelnym zamknięciem jest doskonałym towarzyszem podczas podróży samochodem lub komunikacją publiczną. Pojemność 0,4 litra jest w sam raz na ulubione „coffee to go!”

Korpusy dwuwarstwowe termosów CONSTANT są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, wieczka i rękojeści z wytrzymałego plastiku, wszystkie termosy posiadają silikonowe uszczelki. Termosy są wyjątkowo wytrzymałe, nie ulegną uszkodzeniu podczas zwykłego użytkowania. Napoje i żywność przechowywane w termosach utrzymają wysoką lub niską temperaturę nawet kilka godzin.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się