Jedyne w swoim rodzaju wykrawacze do ziemniaków PRESTO. Daj się ponieś fantazji!

Data publikacji 10.9.2014
Kochasz ziemniaki? Co powiesz na ziemniaczaną spiralę? Zjadłbyś…hmm? Dla wszystkich miłośników zarówno smażonych, jak i pieczonych nadziewanych ziemniaków mamy świetną wiadomość. Na rynek wprowadziliśmy parę wykrawaczy, za pomocą których bez problemu wykonacie swoje smakołyki.
presto_spiralovy_krajec_na_brambory_4jeh
 

Smażona spirala za grosze!

Zasmakowała Ci smażona ziemniaczana spirala, która na targach i jarmarkach jest dość droga? Przecież to tylko jeden ziemniak, więc co jest w tym tak drogiego i skomplikowanego? Właściwie nic, no chyba, że do przygotowania tego przysmaku nie posiadasz odpowiednich akcesoriów. Ten typ przekąski jest szczególnie popularny wśród najmłodszych, ale nie tylko, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić ten gadżet do naszego stałego asortymentu. Na dodatek w dwóch wariantach. Pierwszym produktem jest wykrawacz do ziemniaczanych spirali PRESTO, z czterema szpikulcami ze stali nierdzewnej, dzięki któremu wykroisz z jednego ziemniaka niesamowicie długo spiralę.
presto_spiralovy_krajec_smazeni_bramboro
Rękojeść z haczykami z łatwością wbijesz do surowego ziemniaka, a wykrawaczem wykroisz niesamowicie długą spiralę. Po wykonaniu spirali, włóż ją razem ze szpikulcem do rozgrzanego oleju i smaż do uzyskania złotego koloru. Reszta zależy już tylko od Ciebie, czy podasz ją jako oryginalny dodatek do dania głównego, czy zjesz ot tak, oglądając film.
presto_vykrajovac_na_plnene_brambory_pou
 
„Ziemniaczany” zestaw zawiera spiralowy wykrawacz z wyjątkowo ostrym ostrzem, masywną rękojeść z haczykamido umocowania ziemniaków oraz 4 szpikulce ze stali nierdzewnej.

Ziemniak na dwa sposoby

Z nadzieniem mięsnym, z serem, z warzywami, śmietaną… lub masłem czosnkowym… Zapiekane nadziewane ziemniaki, to klasyka, która nigdy nie przeminie. Aby ich przygotowanie odbyło się łatwo i szybko użyj wykrawacza do nadziewanych ziemniaków PRESTO.
W ziemniaku wykroi odpowiednio głęboki i szeroki otwór na nadzienie, a jednocześnie stworzy ziemniaczaną spiralę,którą będziesz mógł usmażyć albo upiec jako dodatek do dania w oryginalnym kształcie. Ziemniaka wykorzystasz w całości!

 

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty

159,00 zł (brutto)
Promocja
119,00 zł (brutto)
-25 %