Innowacyjne formowanie czas zacząć!

Data publikacji 13.1.2010

Zastanawiacie się, w jaki sposób upiększyć swoje pyszne potrawy? Jak je podać, aby zaparło dech w piersi Waszym najbliższym i gościom?

Naszą pierwszą propozycją z serii "czary mary hokus pokus...", czyli jak wyczarować idealne spirale, np. z ogórka, jest produkt noszący dumną nazwę WYKRAWACZ DO SPIRALI Z OGÓRKÓW z linii PRESTO.

Idealnie sprawdzi się przy wykrawaniu ozdobnych spirali z ogórków, cukinii, kabaczków, białej rzodkwi, ale również z mniejszych bakłażanów. Jak go użyć? należy odkroić końcówkę warzywa, następnie do jego środka należy wcisnąć szpikulec krajarki i płynnie okręcać. Prawda że proste?
Wyobraźcie sobie- pięknie przyozdobiony talerz, sałatki, spiralki w najróżniejszych sałatkach, fikuśne przekąski, zagryzki… z takimi ozdobnikami, potrawy z waszego stołu będą znikać błyskawicznie!

Co powiecie na WYKRAWACZ DO MARCHWI ala „strugaczka” ?

Banalnie prosta w obsłudze, wystarczy włożyć marchewkę do wykrawacza i okręcać. Tak fikuśnie przetworzonej marchewce nikt się nie oprze!! Za pomocą tej fantastycznej „strugaczki” przygotujecie oryginalne ozdoby – kwiatki, które upiększą wasze dania, a zarazem będą wyjątkową, jadalną dekoracją. Polubiliście już ten produkt? Czas go osobiście wypróbować!

Kolejna propozycja to NÓŻ DEKORACYJNY - możecie nim pokroić praktycznie wszystko - ziemniaki, ogórki, marchewki, owoce, a nawet ciasto...

Za pomocą tego noża możecie także finezyjnie dekorować cista waszą ulubioną polewą.. A co najważniejsze pokrojone produkty będą miały prążkowany kształt.

Lubicie warzywa i znudził was już ich sposób krojenia i przygotowywania? Krojenie w kostkę plastry, zapałki czy pióra nie zaspakajają już waszych ambicji kulinarnych? Nasze produkty umożliwią wam tworzenie małych arcydzieł kulinarnych! Także do działa! Formujcie! Twórzcie! Puśćcie wodze fantazji!!

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się