Gotowanie na parze bez parowaru? To możliwe!

Data publikacji 14.2.2019

Gotuj na parze z TESCOMĄ. Dlaczego? Ponieważ Tescoma daje możliwość zdrowego gotowania na parze bez tłuszczu bez konieczności zakupu drogiego parowaru. Przedstawiamy nowe sita i talerze do gotowania na parze PRESTO Steam, które wraz ze zwykłym garnkiem i pokrywką stworzą perfekcyjny zestaw do gotowania na parze.

Gotowanie na parze to nie tylko trend, to zdrowy styl życia , który doskonale wpływa na nasze zdrowie.

Jak to zrobić?

Na garnek o średnicy 20 lub 24 cm, który z pewnością masz w domu, nałóż sito i przygotuj zdrowe danie na parze bez tłuszczu. Sita można umieszczać jedno na drugim i gotować na parze kilka produktów jednocześnie. Sok z warzyw lub mięsa spłynie na unikatowy talerz, gotowane dania będą bardziej soczyste, a ich smak wyraźniejszy.

 

Sit PRESTO Steam można używać na wszystkich garnkach Tescoma o średnicy 20 i 24 cm lub innych okrągłych naczyniach o tej samej średnicy.

W trzech sitach umieszczonych na sobie przygotujesz w tym samym momencie zestaw dań np. rybę, warzywa oraz przystawkę – wszystko ugotowane na parze.

Talerze i sita do gotowania na parze zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku, można je bez obaw myć w zmywarce. Na produkty obowiązuje przedłużona aż 3- letnia gwarancja.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się