Foremki DELÍCIA CHOCO: Ziarenka kawy i czekoladowe łyżeczki

Data publikacji 21.6.2010
Wiesz, że łyżeczki mogą być smaczne? Oczywiście nie każemy przeżuwać Ci stali nierdzewnej! Łyżeczki i ziarenka kawy smakują najpyszniej, gdy są wykonane z czekolady. Przedstawiamy foremki DELÍCIA CHOCO, dzięki którym nadacie (nie tylko) czekoladzie atrakcyjny kształt.

Uformuj łyżeczkę


Foremki na czekoladę DELÍCIA CHOCO są doskonałą pomocą podczas przygotowywania oryginalnych słodkich łakoci w atrakcyjnych i przyciągających wzrok kształtach – łyżeczek i ziarenek kawy. Foremki na czekoladki zostały wykonane zwysokiej jakości, elastycznego i żaroodpornego silikonu, dzięki jego wyjątkowym właściwością czekoladowe łyżeczki i ziarenka kawy nie lepią się do foremki, można je łatwo wyjąć poprzez delikatne naciśnięcie na dno foremki.
delicia_choco_formicky_lzicky_pouziti.jp

Smakowite łyżeczki i ziarenka


Być może zastanawiasz się, co można zrobić z czekoladowymi łyżeczkami (oprócz ich natychmiastowego zjedzenia).Mimo, że jest to mało znany kształt słodyczy, łyżeczki z białej, mlecznej i mieszanej czekolady na stałe zajęły ważne miejsce w cukiernictwie. Przygotowane łyżeczki są doskonałe jako smakowite czekoladki, ale można serwować je także jako mini desery z kremowym nadzieniem umieszczonym na czubku łyżeczki lub dekorację tortów, a także lodowych pucharków.
 
delicia_choco_cokoladove_lzicky.jpg
Te desery możesz ozdobić także ziarenkami kawy, które przygotujesz z czekolady lub ze specjalnego ciasta.

delicia_choco_kavova_zrna_cokoladova.jpg

Wariantów jest bardzo wiele, jako inspirację proponujemy Ci trzy oryginale przepisy, które zostały stworzone przez naszych cukierników. Łyżeczki możesz przygotować w sposób tradycyjny jako czekoladowe smakołyki, atrakcyjne biało – czekoladowe łyżeczki z kawowym kremem lub nietypowy jako lodowe łyżeczki. Trzy przepisy znajdziesz także w opakowaniu z ziarenkami kawy, w tym wypadku możesz przygotować kawowe ziarenka w czekoladzie, czekoladowe pralinki  albo ziarenka, które smakują jak mleczne karmelki.

Stojaczek w komplecie

 
Częścią zestawu oprócz foremki jest także oryginalny stojaczek, dzięki któremu napełnianie, przenoszenie i umieszczenie foremki w lodówce lub zamrażarce jest niezwykle proste!
delicia_choco_silikonova_formicka_na_cok
Równocześnie możesz przygotowywać cukierki lub pralinki za pomocą innych foremek DELÍCIA CHOCO lub DELÍCIA KIDS. Foremki i stojaczki mają takie same wymiary, dzięki czemu podczas przygotowywania większej ilości smakołyków lub nietradycyjnych kostek lodu można umieścić stojaczki jeden na drugim i w ten sposób zaoszczędzić miejsce w lodówce lub zamrażarce.

 

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się