Dobroczynne kiszenie - z właściwym wyposażeniem to pestka

Data publikacji 16.8.2021

Przedstawiamy unikatowy asortyment akcesoriów, które w rewolucyjny sposób ułatwiają domowe kiszenie lub fermentację. Nie wiesz, jak miałbyś się do tego zabrać? Nie wspominając o wspaniałym smaku kiszonych smakołyków, ta tradycyjna i naturalna technika jest najzdrowszym sposobem konserwacji jedzenia. Zobacz dlaczego i poznaj nasze gadżety, dzięki którym kiszenie w domu stanie się samą przyjemnością :-).

 

 

WSKAZÓWKI I PRZEPISY NA KWAŚNE SMAKOŁYKI

 

Użwając specjalistycznego języka, kiszenie jest procesem przemiany substancji organicznych za pomocą bakterii. Wytwarzają one kwaśne środowisko chorniące żywność przed gniciem i toksynami. W ten sposób konserwuje, ale przede wszystkim - fantastycznie zmienia ich smak! Nie musisz już przeprowadzać tego procesu w warunkach domowych używając kłopotliwego w przechowywaniu i ciężkiego kamionkowego naczynia, w któym ugniata się kapustę, dociska deską i kamieniem, i zamyka za pomocą ciężkiej pokrywy z pieczęcią wodną, do której trzbe dolewać wody. Nasza alternatywa:

 

 

Zestaw do kiszenia TESCOMA DELLA CASA

Tworzy go 5- litrowy słoik z unikatowym hermetycznym wieczkiem, które zostało wyposażone w specjalny zawór uwalniający ciśnienie, które powstaje podczas kiszenia i nie dopuszcza powietrza do słoika. Częścią zestawu jest instrukcja obsługi z przepisami do przygotowywania domowej kapusty kiszonej, kiszonych ogórków, marynowanych warzyw, pikli oraz ulubionego pikantmego kimchi.

KUP

 

Co będzie do niego pasować?

 

Dostępny w magazynie
Promocja Video
219,00 zł (brutto)
159,00 zł (brutto)
-27 %
Zakup
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie

 

W jaki sposób najłatwiej pokroić składniki do kiszenia?

 

 

Skrobak do szatkowania kapusty, który zastąpi ogromne ostrze

Ten wspaniały gadżet do przygotowywania cienkich płatków kapusty łatwo i szybko posieka każdą główkę kapusty czy sałaty na optymalnie cienkie paseczki. Jest mile widzianym pomocnikiem, który ułatwi pracę przy przygotowywaniu kiszonej, ale także duszonej kapusty, zielonych sałatek itp. Skrobak jest doskonale ostry i wyposażony w ochronne etui do bezpiecznego przechowywania.

 

ZOBACZ

 

Może Ci się przydać również:

 

 

Młynek, którym się nie skaleczysz

Wyprodukowaliśmy taki uniwersalny młynek z korbką, abyś mógł w nim łatwo, bezpiecznie i szybko zmielić cokolwiek. Wszystko jest z nim łatwe - łatwo go złożyć, łatwo się mocuje, łatwo mieli i łatwo czyści. Dlatego możesz zapomnieć o starym, zaśniedziałym i trudnym w czyszczeniu metalowym młynku z mocowaniem na śrubę, które niszczyło Twój stół lub kuchenny blat. Uniwersalny młynek HANDY łatwo przymocujesz do powierzchni za pomocą próżniowej przyssawki. Cztery tarki umożliwią tarcie na drobno, grubo, na paseczki julienne oraz plasterki. Po użyciu młynek można z powrotem łatwo rozłożyć i umyć.

 

CHCĘ GO

 

 

Mogą Ci się spodobać:

 

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie

 

Będziesz kroić nożem? Przyda Ci się nowoczesna deska do krojenia z NANO technologią:

 

 

Nie pochłania zapachów, nie zabarwia się i jest antybakteryjna

Deski do krojenia PRECIOSO zostały wykonane przy pomocy rewolucyjnej technologii nanoCARE™ i posiadają szereg niezwykłych właściwości: nie pochłaniają zapachów, nie zabarwiają się i są antybakteryjne. Co więcej, są ekologiczne, po użyciu wystarczy je opłukać bez dodatku płynu do mycia naczyń, co sprzyja ochronie środowiska.

Dzięki wykończeniu powierzchni za pomocą technologii nanoCARE™ na powierzchni nie zostają zabarwienia ani zapachy potraw. Deski do krojenia PRECIOSO łatwo utrzymać w czystości i są doskonałe nie tylko do przygotowywania potraw, ale także ich serwowania.

Deski posiadają także rowki do przechwytywania cieczy, miarkę do dokładnego krojenia, obszar z wypustkami do wygodnego krojenia pomidorów itp., a także zostały wyposażone w obustronne antypoślizgowe wykończenie.

 

KUP

 

Zerknij także na:

 

Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
139,00 zł (brutto)
Dostępny w magazynie

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się