Designerskie miski VITAMINO- Owoce jako dekoracja? Dlaczego nie!

Data publikacji 22.5.2014

Pochwal się nową dekoracją! Pochwal się ładnymi i pachnącymi owocami, które zaprezentujesz w imponujących plastikowych miskach z efektywnymi otworami. Przepiękne miski w wielu kolorach i kształtach są gorącą wakacyjną nowością linii VITAMINO.

Nie chowaj owoców w spiżarniach i lodówkach, przy pierwszej nadarzającej się okazji zaprezentuj je wszystkim! Wizyta gości będzie wypełniona zaskakująco pięknym aromatem, który będzie się unosił w twoim domu…

  Působivá mísa VITAMINO

Imponujące i praktyczne VITAMINO 

Jabłka, gruszki, banany, pomarańcze, śliwki, ananas, nektarynki, brzoskwinie, morele, kiwi, winogrona- wyjątkowy koncert smaków, zapachów, kształtów i kolorów w postaci imponujących misek VITAMINO, które były stworzone właśnie dla tej okazji! Miski służą do estetycznego przechowywania świeżych owoców ( a nawet warzyw), a dzięki efektywnym otworom miski mają niesamowitą funkcję- duże otwory o różnych średnicach zapewniają stały dostęp powierza owocom, które są ułożone na samym dnie miski.

   Jak vystavit blumy? Krásně za sebou, jednu za druhou!

Masz ochotę na dojrzałe jabłka, ale nie masz pod ręką durszlaka, aby opłukać owoce? Nic nie szkodzi, miski VITAMINO są doskonałe i do opłukiwania owoców i warzyw pod bieżącą wodą.  Owoce ułożone w miskach dojrzewają naturalnie, pozostaną dłużej świeże, a ich piękno w domowych pomieszczeniach jest niezaprzeczalne.

 

Miski VITAMINO są wykonane z wysoce wytrzymałego plastiku, co jeszcze bardziej umacnia ich praktyczne użycie- idealnie sprawdzą się podczas posiłków spożywanych w ogrodzie, nie tłuką się, nie zmieniają kolorów, nie blakną nawet kiedy są wystawiane na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

 

 

 Tvarové rozmanitosti designových mís VITAMINO

Miski VITAMINO są sprzedawane w pięciu rozmiarach i w sześciu świeżych letnich kolorach- żółtym, pomarańczowym, zielonym, czerwonym, fioletowym i białym.

 

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się


Powiązane produkty