Design TESCOMA światowym fenomenem: 15 prestiżowych, międzynarodowych nagród

Data publikacji 6.5.2014

 

design.jpg
Tworzymy produkty, które ludzie codziennie trzymają w rękach. Właśnie dlatego doskonale dopracowana funkcjonalność oraz kształt są kluczowymi czynnikami ich sukcesu. W ten naturalny sposób design stał się alfą i omegą wszystkich produktów, które wprowadzamy na światowy rynek.

Aby mieć doskonałe warunki do tworzenia oryginalnego designu, w 2001 roku otworzyliśmy własne centrum rozwoju i designu wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Zatrudniamy w nim niemal dwudziestu designerów, inżynierów oraz specjalistów do spraw rozwoju.

Wynikiem inwestycji w to rozwiązanie jest długa lista międzynarodowych nagród, a także setki tysięcy usatysfakcjonowanych klientów, rosnąca renoma marki oraz jej udział na światowym rynku akcesoriów kuchennych.

W tym roku zdobyliśmy dwie bezwzględnie najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie designu Good Design za napowietrzacz do wina UNO VINO oraz uniwersalny szejker PRESTO, dwie nagrody SOLUTIONS 2015 za komplet garnków ULTIMA oraz pojemnik z ociekaczem 4FOOD, następnie posiadamy trzy „Oscary w dziedzinie designu” Red Dot za pieczątki do ciastek DELÍCIA oraz wcześniej nagrodzone produkty, którymi są napowietrzacz do wina UNO VINO oraz garnki ULTIMA. Co więcej, w tym roku otrzymaliśmy nagrodę Czeska Jakość za dzbanek TEO. Przyjrzyj się tegorocznej szóstce laureatów oraz pozostałym posiadaczom prestiżowych nagród:

Bez-nazwy-2.png
Bez-nazwy-3.png
Bez-nazwy-2s.png
Bez-nazwy-4.png
Bez-nazwy-5.png

Bez-nazwy-y3.png  Bez-nazwy-y2.png 

Bez-nazwy-y1.png 

Bez-nazwy-xx1.pngBez-nazwy-xx.png

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się