Chcesz schudnąć i czuć się fit? Wiemy jak to zrobić!

Data publikacji 9.1.2020

Jeśli po świętach zostały Ci nadprogramowe kilogramy mamy na to sposób: oszczędne i zdrowe gotowanie na parze! Dodatkowo nauczymy Cię poprawnie dosalać potrawy, przygotowywać smoothie pełne witamin i zdrowe batoniki. Będziesz czuć się zdrowo i utrzymasz optymalną wagę przez cały rok.

Do energooszczędnego gotowania idealny będzie nowoczesny szybkowar z sitem idealnym do przygotowywania dań na parze, które jest nieocenione podczas gotowania ryb i warzyw. Możesz w nim przygotować także soczyste, duszone mięso, warzywne i mięsne zupy lub przystawki bez grama tłuszczu. Gotowanie w szybkowarze jest szybkie i oszczędza energię, a także podkreśla smak użytych składników.

Chcesz przygotowywać zdrowe posiłki na parze, a nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy na drogi parowar? Pomogą ci talerze i sita do gotowania na parze PRESTO Steam

Kolejną alternatywą są naczynia do kuchenki mikrofalowej PURITY MicroWave, w których można oczywiście gotować a nawet zdrowo grillować.

Chociaż podczas gotowania nie możemy obejść się bez soli, wiemy jednak, że wszystko w nadmiarze jest szkodliwe. Ilość soli w zupach, sosach i innych płynnych potrawach zmierzysz w każdej chwili i dokładnie za pomocą salimetru ACCURA. Urządzenie poinformuje Cię gdy potrawa będzie przesolona lub gdy podczas gotowania zapomnisz o dodaniu soli lub dodasz jej za mało. Oczywiście „pochwali” Cię także za idealnie dosolony, zdrowy posiłek.

 

 

Jest to coś pomiędzy napojem, a pełnowartościowym posiłkiem, a tak naprawdę to nic innego jak zmiksowane owoce (lub warzywa) z dodatkiem wody lub soku. Smoothie jest idealne jako szybkie i zdrowe drugie śniadanie, które można przygotować w szklanym naczyniu w domu, a jeśli posiadasz wyjątkowy mikser, także bezpośrednio w praktycznej butelce, którą możesz zabrać ze sobą do szkoły lub pracy.

Wiesz ze słodycze także mogą być zdrowe i pyszne? Wystarczy kilka minut i za pomocą praski do zdrowych batoników musli DELLA CASA możesz przygotować szybko kilka domowych batoników, które są cennym źródłem energii i składników odżywczych a w dodatku smakują fantastycznie dlatego, że możesz przygotować je ze swoich ulubionych składników.

Komentarze

Komentarz można dodać tylko po zalogowaniu/rejestracji.

Zarejestruj się